loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
XVII Powiatowy Nocny Bieg Mikołajkowy w Olszanie

XVII Powiatowy Nocny Bieg Mikołajkowy w Olszanie

1 grudnia 2017r. uczniowie klas V-VII naszej szkoły wzięli udział w XVII Powiatowym Nocnym Biegu Mikołajkowym organizowanym w Szkole Podstawowej w Olszanie przez Stowarzyszenie Rozwoju Oświaty oraz Społeczności Lokalnych „SERCOM”.
Po uroczystym rozpoczęciu i pokazie wspaniałych fajerwerków nasze grupy udały się w trasę tropami Św. Mikołaja, po drodze realizując różne zadania. Ostatnie z nich – udzielanie pierwszej pomocy w towarzystwie ratowników doskonaliło umiejętności niesienia pomocy w nagłych wypadkach. Po powrocie z nocnej wyprawy i ciepłym posiłku uczestniczyliśmy we Mszy św. celebrowanej przez ks. proboszcza z Czarnego Potoku. Kolejnych wrażeń dostarczyły nam: dyskoteka prowadzona przez wodzireja, konkursy, malowanie twarzy i włosów, dmuchany zamek oraz różne gry i zabawy.
W sobotę o godz. 3.00 nad ranem odwiedził nas Św. Mikołaj, wręczając wszystkim grzecznym dzieciom i ich opiekunom paczki z prezentami.
Przez cały czas trwania imprezy zajadaliśmy się wspaniałymi smakołykami.
Nocny Bieg Mikołajkowy z pewnością pozostawił wiele niezapomnianych wrażeń i wspomnień.

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content