loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
XXI rocznica nadania szkole im. bł. Kard Stefana Wyszyńskiego

XXI rocznica nadania szkole im. bł. Kard Stefana Wyszyńskiego

Dzień Patrona to wyjątkowe wydarzenie w życiu naszej szkoły.

W dniu 31 maja z okazji XXI Rocznicy Nadania Szkole imienia bł. Kard. Stefana Wyszyńskiego nasze świętowanie rozpoczęło się Mszą św. w Kapliczce “Pod Górą” w intencji uczniów, rodziców, grona pedagogicznego i pracowników szkoły. W nabożeństwie, które koncelebrował ks. Piotr Bieś uczestniczyli mieszkańcy wsi oraz uczniowie i nauczyciele ZSP w Kadczy.
Dalsze obchody święta naszego Patrona odbywały się w sali gimnastycznej szkoły.
Dyrektor szkoły Stanisław Szwarkowski w swoim wystąpieniu powitał przybyłych i zwrócił uwagę na postać Prymasa Wyszyńskiego jako drogowskazu na kolejne lata pracy wychowawczej ZSP w Kadczy.
Następnie uczniowie klasy VII, przedstawili drogę życiową oraz najważniejsze myśli i przesłania związane z posłannictwem religijnym, obywatelskim i społecznym naszego Patrona, Prymasa Tysiąclecia.
Uroczystość zakończono konkurencjami sportowymi prowadzonymi na boisku szkolnym oraz uczniowie mieli okazję poznać umiejętności psa dogoterapeuty Emera.

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content