loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
XXIX edycja Międzyszkolnego Komputerowego Konkursu Ortograficznego w Gołkowicach

XXIX edycja Międzyszkolnego Komputerowego Konkursu Ortograficznego w Gołkowicach

21 maja 2019 roku odbyła się XXIX edycja Międzyszkolnego Komputerowego Konkursu Ortograficznego w Gołkowicach, który cieszy się dużą popularnością wśród szkół nie tylko z terenu gminy Stary Sącz.

W tegorocznej edycji wzięło udział 13 szkół podstawowych z gminy Stary Sącz, Podegrodzia, Nowego Sącza, Łącka. Naszą szkołę reprezentowały dwa zespoły. W grupie młodszej: Zuzanna Piszczek, Alicja Turek i Weronika Zielińska, a w grupie starszej: Weronika Cebula, Magdalena Olszak i Regina Warus.
Uczestnicy rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych, wykonując trudne zadania ortograficzne. Organizatorzy przygotowali dla reprezentantów szkół krzyżówki ortograficzne, dyktanda oraz test komputerowy oparty na programie ORTOTRIS 2. Suma punktów zdobytych w poszczególnych konkurencjach decydowała o miejscu zawodnika i drużyny.
Poziom prezentowany przez uczestników był jak co roku bardzo wysoki. Różnice między poszczególnymi miejscami były niewielkie. Podczas zmagań ortograficznych wyłoniono zwycięzców indywidualnych i zespołowych. Wyróżnione osoby i drużyny otrzymały atrakcyjne nagrody i dyplomy. Nasze dziewczynki spisały się bardzo dobrze.
A oto ich wyniki:

Grupa młodsza (IV-VI)
Wyniki drużynowe:
I miejsce
Wyniki indywidualne:
II miejsce – Zuzanna Piszczek
III miejsce – Alicja Turek
Grupa starsza (VII – VIII)
Wyniki drużynowe:
IV miejsce
Wyniki indywidualne:
II miejsce – Weronika Cebula
Gratulujemy wszystkim uczennicom świetnego wyniku!

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content