loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
XXV Gminny Komputerowy Konkurs Ortograficzny w Gołkowicach

XXV Gminny Komputerowy Konkurs Ortograficzny w Gołkowicach

18 maja 2015r. odbyła się XXV edycja Gminnego Komputerowego Konkursu Ortograficznego w Gołkowicach, który cieszy się dużą popularnością wśród szkół nie tylko z terenu gminy Stary Sącz.
W tegorocznej edycji wzięło udział 8 szkół podstawowych z gminy Stary Sącz, Podegrodzia, Nowego Sącza. Gminę Łącko reprezentowały dwa zespoły z naszej szkoły. W grupie młodszej: Olszak Magdalena, Trzajna Nikola, Cebula Weronika ( kl. IV ), a w grupie starszej: Janik Magdalena, Iwańska Zuzanna (kl. V),Szwarkowska Maria (kl.VI).
Ogółem w ortograficznej rywalizacji wzięło udział 46 uczniów w dwóch grupach wiekowych.
Uczestnicy rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych, wykonując trudne zadania ortograficzne. Organizatorzy przygotowali dla reprezentantów szkół krzyżówki ortograficzne, rebusy, dyktanda oraz test komputerowy oparty na programie ORTOTRIS . Suma punktów zdobytych w poszczególnych konkurencjach decydowała o miejscu zawodnika i drużyny.
Poziom prezentowany przez uczestników był jak co roku bardzo wysoki. Różnice między poszczególnymi miejscami były niewielkie. Podczas zmagań ortograficznych wyłoniono zwycięzców indywidualnych i zespołowych. Wyróżnione osoby i drużyny otrzymały atrakcyjne nagrody książkowe i dyplomy. Nasze dziewczynki spisały się świetnie.
A oto ich wyniki:
Grupa młodsza (III – IV)
Wyniki drużynowe:
I miejsce – zespołowo
Wyniki indywidualne:
I miejsce – Cebula Weronika
Grupa starsza ( V – VI )
Wyniki drużynowe:
V miejsce – zespołowo
II miejsce – Szwarkowska Maria
Gratulujemy wszystkim naszym uczennicom bardzo dobrych wyników!

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content