loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
Zabawa andrzejkowa w przedszkolu

Zabawa andrzejkowa w przedszkolu

28 listopada 2017r. odbyła się w naszym przedszkolu zabawa andrzejkowa.
W tym dniu dzieci oprócz dobrej zabawy przy muzyce, miały możliwość uczestniczyć w licznych konkurencjach (taniec z balonikami, wyścig z piłeczkami na łyżce, znikające krzesełko itp.) Zabawa była pełna radości, swobody i słodkości przygotowanych przez rodziców. Wszyscy uczestnicy byli uśmiechnięci i zadowoleni. Tegoroczne Andrzejki dostarczyły dzieciom wielu przeżyć i emocji.

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content