loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
ZABAWA KARNAWAŁOWA W PRZEDSZKOLU

ZABAWA KARNAWAŁOWA W PRZEDSZKOLU

W środę 03 lutego w naszym przedszkolu już od rana było bardzo wesoło, a wszystko to za sprawą atmosfery związanej z Zabawą Karnawałową.

W tym roku, ze względu na obostrzenia i konieczność stosowania reżimu sanitarnego, zabawa odbyła się bez udziału rodziców. Nie zapomnieli oni jednak o przygotowaniu i dostarczeniu słodkiego poczęstunku dla wszystkich dzieci.
Pięknie przebrane przedszkolaki z dumą prezentowały wymyślne stroje. Liczne księżniczki, policjanci, pszczółki, pumy, piraci, a także inne postacie zagościły na kilka godzin do naszego przedszkola. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc w tańcach, zabawach i konkursach. Zabawa umożliwiła im spędzenie czasu w miłej, radosnej i bajkowej atmosferze.

E.F

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content