loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
Zabawy andrzejkowe w szkole

Zabawy andrzejkowe w szkole

28 listopada odbyły się zabawy andrzejkowe dla uczniów kl. I – VIII. Każda klasa miała w tym dniu przygotowany przez rodziców pyszny poczęstunek. Oprócz tańców, dzieci mogły wziąć udział w zabawach i konkurencjach, które zorganizowali i prowadzili członkowie Samorządu Uczniowskiego. Zabawa była super! Z radością można było obserwować, jak wspólnie potrafią bawić się uczniowie młodsi i starsi.

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content