loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
Zbiórka na rzecz schroniska dla zwierząt

Zbiórka na rzecz schroniska dla zwierząt

Pomagamy braciom mniejszym!

Już po raz trzeci w naszej szkole oraz w przedszkolu zorganizowaliśmy zbiórkę na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Nowym Sączu.

Początkiem kwietnia zostały wykonane plakaty informujące o zbliżającej się akcji, zawisły one na korytarzach szkoły i przedszkola. Zbiórka trwała dwa tygodnie, a koordynowały ją panie Anna Karasińska oraz Katarzyna Ziaja – Szwarkowska. Wzięli w niej udział zarówno uczniowie klas młodszych jak i  starszych oraz dzieciaki z przedszkola, a także nauczyciele. Zebraliśmy karmę dla psów i kotów, koce, pościele. Przyniesione rzeczy zostały dostarczone potrzebującym 11 maja. Otrzymaliśmy dyplomy z podziękowaniami od schroniska, ale największą radość sprawiła nam możliwość pomocy potrzebującym zwierzątkom.

Wszystkim, którzy włączyli się do akcji serdecznie dziękujemy i zachęcamy do pomocy potrzebującym zwierzętom przez cały rok!

 

K.Z-Sz.

 

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content