loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider

Zielony Dzień

Zanieczyszczone powietrze to jeden z największych problemów współczesnego świata.
Dlatego tak ważne jest, aby już od najmłodszych lat uświadamiać dzieciom, jak ważna jest troska o nasze środowisko naturalne, a zwłaszcza o ochronę powietrza, które jest nam niezbędne do życia.
12 października 2018 roku w naszym przedszkolu miała miejsce akcja edukacyjna pod hasłem „ Zielony Dzień – przedszkolaki w zdrowej atmosferze”. Tego dnia dzieci przedszkolne wraz z wychowawczyniami zaprezentowały swoim starszym kolegom i koleżankom z klas I – III montaż słowno – muzyczny dotyczący ochrony powietrza.
Po występie przedszkolaków przedstawiono prezentację multimedialną poświęconą zanieczyszczeniom powietrza, ich negatywnych skutkach dla nas i przeszłych pokoleń, a także temu, jak możemy dbać o nasze powietrze.
Celem akcji edukacyjnej „ Zielony Dzień – przedszkolaki w zdrowej atmosferze” było uświadomienie dzieciom tego, jak ważne jest powietrze, którym oddychamy, a także pokazanie sposobów na walkę z zanieczyszczeniami. Jednym z nich jest właśnie wykorzystanie oczyszczacza powietrza otrzymanego od Marszałka Województwa Małopolskiego Pana Jacka Krupy.

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content